نرم افزار Creative Cloud

نرم افزار Creative Cloud

نرم افزار نرم افزار Creative Cloud یا  Adobe Creative Cloud، که از سرویس‌های ارائه شده توسط ادوبی است و یک نرم افزار مبتنی بر فضای ابری است و بر آن تاکید دارد اولین بار در اکتبر ۲۰۱۱ معرفی شد. این به کاربرهای ادوبی کمک می‌کنه تا به مجموعه‌ای از برنامه‌های نرم افزاری ادوبی که وظایف مختلف بسیاری انجام می‌دهند، دسترسی داشته باشند. این برنامه ها شامل web development، graphic design، animation، video editing و photo editing میشن.

نحوه کار Creative Cloud چگونه است؟

سرویس Creative Cloud نیازهای کاربران رو برای پرداخت هزینه اشتراک ماهانه و سالانه تنها به صورت آنلاین برآورده میکنه، یعنی برای استفاده از هر کدوم از نرم‌افزارهای این شرکت نیاز به خرید لایسنس دائمی اون نیست و از طریق Creative Cloud میشه به همه این نرم‌افزارها از طریق پرداخت حق اشتراک ماهیانه یا سالیانه به صورت آنلاین دسترسی داشت. هر نرم افزاری که کاربر از این شرکت در اینترنت دانلود می‌کنه ممکن هست شامل هزینه اشتراک کاربر بشه و بعد تا زمانی که اشتراک منقضی نشده روی دستگاه‌ اون‌ نصب بشه. در حال حاضر نرم افزار Creative Cloud در سرویس‌های وب سایت آمازون قرار گرفته که به چند زبان در دسترس هست و اغلب به روز رسانی میشه.

نکته: در ششم ماه مه سال ۲۰۱۳، ادوبی اعلام کرد که دیگر نسخه‌های جدید مجموعه محبوب بسته‌های نرم افزار Creative منتشر نمیشن و نرم افزارهای ادوبی تنها از طریق اشتراک Creative Cloud قابل دسترسی خواهند بود، و دیگر مجوزهای دائمی برای خرید قابل دسترسی نیستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید