32.8 C
تهران
۷ خرداد، ۱۴۰۳
Image default
خانه » مفهوم One Drive در پاورپوینت (درس دوم)

مفهوم One Drive در پاورپوینت (درس دوم)

مقدمه

مفهوم One Drive در پاورپوینت همانند بسیاری از ویژگی‌های office برای ذخیره و به اشتراک گذاشتن فایل‌های آنلاین در نظر گرفته شده. One Drive فضای ذخیره سازی آنلاین مایکروسافت است که میتونید از اون برای ذخیره سازی (save)، ویرایش(edit)، و اشتراک گذاری (share) ارائه ها و فایل های دیگه استفاده کنید. شما می تونید به One Drive از کامپیوتر، گوشی‌های هوشمند یا هر وسیله دیگه ای که استفاده میکنین، دسترسی داشته باشید. برای کار با OneDrive، به یک حساب مایکروسافت رایگان نیاز دارید، اگر از قبل یک حساب مایکروسافت ندارید، می‌تونید به مقاله آموزش ساخت ایمیل مایکروسافت مراجعه کنید. وقتی که حساب ایجاد شد میتونید وارد Office بشید. One Drive در پاورپوینت

مزایای One Drive در پاورپوینت

وقتی که وارد حساب مایکروسافت خودتون شدید میتونید با OneDrive این کارها رو انجام بدید:

دسترسی به فایلها در هر نقطه

وقتی که فایل خودتون رو در OneDrive ذخیره میکنید، می‌تونید از هر کامپیوتر، تبلت و یا گوشی هوشمند که به اینترنت وصل هست، به فایلتون دسترسی داشته باشید. همچنین می‌تونید فایل ارائه‌های جدیدی از OneDrive ایجاد کنید.

پشتیبانی از فایلها

ذخیره فایل‌ها در OneDrive به اون‌ها یک لایه محافظتی اضافه میکنه. حتی اگر برای کامپیوتر شما مشکلی پیش بیاد OneDrive فایل‌ها رو امن و قابل دسترس نگه می‌داره.

اشتراک گذاری فایلها

شما می‌تونید با OneDrive به راحتی فایل‌های خودتون رو برای دوستانتون به اشتراک بگذارید. همچنین می‌تونید انتخاب کنید که امکان ویرایش داشته باشند یا خیر. این گزینه برای کار تیمی عالیه چون چندین نفر همزمان میتونند یک ارائه رو ویرایش کنند. (مثل همکاری چند نویسنده با هم)

ذخیره کردن و باز کردن فایل‌ها

زمانی که شما وارد حساب مایکروسافت خود بشید، OneDrive در پاورپوینت هر زمان که فایل رو ذخیره یا باز کنید به عنوان یک گزینه نمایش داده میشه. در کنار اون همیشه گزینه‌ای برای ذخیره فایل‌ها درکامپیوتر خود دارید؛ با این حال ذخیره کردن فایل در OneDrive به شما این اجازه رو میده که از هر کامپیوتر دیگری به فایل خودتون دسترسی داشته باشید و همینطور فایل‌ها رو با دوستان خودتون به اشتراک بگذارید. برای مثال وقتی که روی save as کلیک میکنید، می‌تونید انتخاب کنید در OneDrive ذخیره بشه یا در کامپیوتر خودتون. مفهوم One Drive در پاورپوینت  

ترتیب پیشنهادی آسان پی سی

برای یادگیری پاورپوینت ۲۰۱۶

مطالب مرتبط

Leave a Comment